چوگان ,زمین ,آذربایجان ,شرقی ,استان ,تبریز ,آذربایجان شرقی ,استان آذربایجان ,چوگان استان ,هیات چوگان ,یادگار امام ,هیات چوگان استان ,چوگان استا

 Image result for ‫چوگان‬‎

به گزارش هیات چوگان استان آذربایجان شرقی

سرپرست هیات چوگان استان آذربایجان شرقی رشید شه شهی طی اعلام این خبر گفت : با یاری خداوند متعال پیرو جلسات و مکاتبات به عمل آمده و با مساعدت و همکاری رئیس اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر نظمی و معاونت محترم جناب آقای ستوده و رئیس مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز جناب آقای مقصودی زمینی به مساحت حدود هفت هکتار در مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز برای احداث زمین چوگان شناسایی ، نقشه برداری و  علامت گذاری شد .

با توجه به این که مقدمات تحویل زمین به اتمام رسیده در چند روز آینده این زمین طی صورت جلسه ای تحویل هیات چوگان استان آذربایجان شرقی خواهد شد .

امیدواریم با تحویل این زمین به هیات چوگان استان آذربایجان شرقی و با جلب مساعدت ارگانها و نهادهای دولتی و شهردار محترم تبریز به روند احداث این مجموعه سرعت بخشیم تا انشاالله تبریز را به یکی از قطب های چوگان کشور تبدیل کنیم .

با توجه به اینکه این زمین در کنار استادیوم هفتاد هزار نفری یادگار امام قرار دارد ، دارای زیرساخت های اولیه از قبیل جاده دسترسی آسفالت ،روشنایی معابر ،  پارکینک خودرو برای چند صد دستگاه ، و ... می باشد . سعی خواهیم کرد این زمین را به یکی از نمونه های زمین چوگان کشور تبدیل کنیم و خاطرنشان کرد با توجه به اینکه در سال آینده ایران میزبان مسابقات مقدماتی جام جهانی چوگان می باشد ، تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا میزبان یکی از این مسابقات در تبریز باشیم.

 

photo_2016-11-15_19-05-55.jpg

 

photo_2016-11-15_19-11-17.jpg

 

 photo_2016-11-15_19-11-40.jpg

 photo_2016-11-15_19-11-36.jpg

 

photo_2016-11-15_19-11-09.jpg

 

منبع اصلی مطلب : هیات چوگان استان آذربایجان شرقی
برچسب ها : چوگان ,زمین ,آذربایجان ,شرقی ,استان ,تبریز ,آذربایجان شرقی ,استان آذربایجان ,چوگان استان ,هیات چوگان ,یادگار امام ,هیات چوگان استان ,چوگان استا
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

ساموزیک : مقدمات تحویل زمین هفت هکتاری به هیات چوگان استان آذربایجان شرقی